На Львівщині суд відправив на 10 років за грати чоловіка, який п’ять років гвалтував малолітню дитину за якою доглядав

ілюстрація з відкритих джерел

На Львівщині до 10 років за ґратами засуджено 40-річного чоловіка за зґвалтування малолітньої.

Як повідомили у прокуратурі Львівської області, упродовж п’яти років мешканець одного із сіл Львівщини неодноразово ґвалтував малолітню дівчинку.

Чоловік проживав в одному будинку разом з рідним братом, його співмешканкою та її дітьми. Дітей часто залишали йому доглядати, а він, користуючись відсутністю дорослих, систематично ґвалтував одну з дівчаток.

Сексуальне насильство над потерпілою почалося, коли їй було всього лише 7 років. Після зґвалтувань чоловік застосовував психологічний тиск та погрози до малолітньої, щоби та мовчала і не розказувала нікому про вчинене.

У судовому засіданні обвинувачений свою вину не визнав, у вчиненому не розкаявся. Однак на підставі зібраних доказів прокурори довели її повністю.

За публічного обвинувачення прокурорів Золочівської окружної прокуратури 40-річного чоловіка визнано винним у зґвалтуванні малолітньої особи (ч. 4 ст. 152 КК України). Йому призначено покарання у виді 10 років позбавлення волі.

Під час судового розгляду діти для допиту не викликалися до суду, що дозволило уникнути їх повторної психологічної травматизації. Використано як докази показання неповнолітніх, отримані в «Зеленій кімнаті».

Читайте також: дідусь просив родича приглянути за 6-річним онуком, а той залишаючись наодинці гвалтував і знімав порно з дитиною.

До набрання вироком законної сили обвинувачений перебуватиме під вартою. Відомості про нього будуть внесені до Реєстру осіб, засуджених за злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості малолітньої особи.

Джерело