На Львівщині ветерани війни отримають гроші на ведення бізнесу

Фото ілюстративне

На Львівщині забезпечують підтримкою ветеранів війни. Підтримку підприємницької ініціативи учасників АТО (ООС), ветеранів війни з рф надають коштом обласної програми «Підвищення конкурентноспроможності Львівської області на 2021-2025 роки». Про це 19 жовтня повідомили у прес-службі Львівської обласної (військової) адміністрації.

Конкурсна комісія затвердила 13 стартап проєктів, які подали ветерани, на загальну суму понад 640 тисяч.

«В межах цієї Програми ми фінансуємо частину витрат на реалізацію стартап-проєктів в частині придбання устаткування, обладнання, інших засобів виробничого призначення шляхом укладання договору з департаментом економічної політики ЛОДА», – зазначив директор департаменту економічної політики Львівської ОВА Степан Куйбіда.

За його словами, в межах цієї Програми конкурентноспроможності бізнесу відшкодовують відсотки за кредитами в рамках Державної програми «Доступні кредити 5-7-9».

«Станом на сьогодні ми відшкодовуємо по 511-х кредитних договорах частину відсоткової ставки до рівня 3% річних. Загалом вже компенсували відсоткову ставку за даними кредитами на суму 6,2 млн гривень», – додав Степан Куйбіда.

Джерело