На Львівщині визначили фіналістів Молодіжних ігор Львівщини

Молодіжні ігри Львівщини (9)

На змаганнях територіальні громади представляли молоді люди віком 16 років та молодші.

На вихідних на Львівщині провели відбіркові етапи Молодіжних ігор Львівщини у двох дивізіонах: схід та захід. У зоні «Захід» позмагались 12 команд територіальних громад, а у зоні «Схід» – 13 команд. Такі ігри на Львівщині проводять вже втретє. Їх організовує Львівська обласна громадська організація «Колос» та управління молоді та спорту Львівської ОВА. 

«Цьогоріч відбірковий етап зібрав рекордну кількість учасників – близько 1000 молодих людей з 25 громад. Це свідчить про те, що з року в рік популярність цих змагань зростає. Ці ігри – ефективний інструмент популяризації здорового способу життя та є одним з найдієвішим способів профілактики та боротьби з негативними наслідками в молодіжному середовищі» – зазначає керівник управління молоді та спорту Львівської ОВА Роман Хім’як.

На змаганнях територіальні громади представляли молоді люди віком 16 років та молодші. Переможців визначили у 8 видах спорту: міні-футболі, шахах, настільному тенісі, шашках, армспорті, перетягуванні канату та гирьовому спорті. 

Вже у суботу, 28 жовтня, у Пустомитах відбудеться фінал Молодіжних Ігор Львівщини. У фіналі зустрінуться призери та переможці зональних змагань з Турківської, Бісковицької, Стрілківської, Добромильської, Пустомитівської, Миколаївської, Яворівської та Добротвірської громад. 

Читайте також: 28-29 жовтня черлідери Львівщини відкриють змагальний сезон

Прес-служба Лівівської обласної військової адміністрації