На Львівщині визначили переможців обласного етапу Шкільних ліг «Пліч-о-пліч» з баскетболу

На Львівщині Визначили Переможців Обласного Етапу Шкільних Ліг «Пліч О Пліч» З Баскетболу (10)

У фінальній грі перемогу здобула команда Самбірського ліцею ім. А. Чайковського, друге місце – команда Львівської ЗСШ №1, третє – Золочівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №1.

Відбулася перша гра IV етапу «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» у Львівській області з баскетболу серед юнаків. У змаганнях взяло участь 7 команд. Команди-переможці ІІІ районного етапу: Львівського, Червоноградського, Золочівського, Дрогобицького, Стрийського, Самбірського районів та команда міста Львів. У фінальній грі перемогу здобула команда Самбірського ліцею ім. А. Чайковського, друге місце – команда Львівської ЗСШ №1, третє – Золочівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №1.

«Перемога у спорті – це не просто тріумф та результат, але й вияв найкращих якостей команди. Вона символізує згуртованість, відданість і спільну роботу, що веде до досягнення спільної мети. Успіх на майданчику створює міцний фундамент для розвитку та виховання покоління, яке здатне працювати разом та досягати вершин», – зауважив заступник голови Львівської ОВА Іван Собко.

Переможці здобули право представляти Львівщину на всеукраїнському етапі, який відбудеться 12-16 червня в місті Київ.

««Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» – це не лише майданчик для змагань, але і проєкт для дітей, що дає можливість відчути справжнє дитинство навіть у складний час війни. Свідченням того є ці щирі усмішки, емоції, відчуття плеча друзів і,звісно, смак боротьби та перемоги», – зазначає начальник управління молоді та спорту Львівської ОВА Роман Хім’як.

Читайте також: Павло Панасенко та Анна Кушнір – чемпіони Європи з параармрестлінгу

Прес-служба Лівівської обласної військової адміністрації