На «Мерсі» проїхалася площею Ринок: у Львівській міськраді роз’яснили ситуацію із блогеркою

ФОТО: Олег Забарило

Київська блогерка Вікторія (Анна) Краснова, відома за псевдонімом Девіл проїхалася закритою площею Ринок. Вона опублікувала сторіс з підписом «Шо тут по пропускам». про це раніше повідомляла «Варта1». Проте як виявилося, жодної перепустки водійка не мала.

Директор департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури Олег Забарило пояснив ситуацію.

“Як так сталось? Розповідаю. Сьогодні в мережі зʼявилось відео, на якому водійка «Мерседеса», слухаючи російську музику, проїжджає через площу Ринок. Завдяки камерам спостереження з’ясували, що подія трапилась у вівторок, 07 листопада. Автівка заїхала на територію парковки ресторану «Фешн» та близько 16:00 години виїхала через вул. Театральну. Далі водійка мала виїхати з пішохідної зони, повернувши праворуч у напрямку пр.Свободи. Натомість грубо порушила правила дорожнього руху, свідомо проігнорувала заборону повороту ліворуч, демонстративно опустила бокове вікно, увімкнула голосніше російську «попсу» та проїхалась через площу Ринок. Жодної перепустки водійка не мала. Принаймні від міста.”, – зазначив Забарило.

Він наголосив, що жінка порушила правила дорожнього руху і сподівається, що за це буде належно покарана.

Всі відеофакти із зафіксованими номерними знаками уже передаємо в поліцію. На момент оприлюднення відео «Мерседес», в якому зняте відео, вже залишив територію нашого міста. Сподіваюсь, назавжди. Окремо піднімемо питання в мерії, що робити із парковкою біля цього ресторану, щоб такі випадки не стали масовими. Зокрема повернемось до ідеї закрити виїзд у цьому напрямку.”, – наголосив директор департаменту міської мобільності.

Джерело