На Одещині чоловік жорстоко вбив собаку на очах у дітей

Про це повідомляє поліція Одеської області.

Суд засудив чоловіка до чотирьох років позбавлення волі з іспитовим терміном два роки.

Вбивство сталося ще у жовтні минулого року в одному із населених пунктів Великобуялицької ОТГ. Поліція отримала повідомлення, що місцевий чоловік підійшов до дітей, які гралися зі своїм маленьким домашнім улюбленцем на вулиці, і став дражнити собаку, через що той почав поводитися агресивно. Зловмисник схопив пса за задні лапи та тричі вдарив головою об дерево і вже неживого кинув у канаву.

Правоохоронці скерували на судово-медичну експертизу тіло собаки та з’ясували, що до смерті тварини призвели спричинені їй тілесні ушкодження.

Чоловік свою провину визнав. Йому висунули обвинувачення у жорстокому поводженні з твариною, що належить до хребетних, вчиненому у присутності малолітніх. Цей злочин кваліфікується за частиною 2 статті 299 Кримінального кодексу України.

Читайте також: В Україні зростуть податки на паливо

Упродовж іспитового терміну чоловік повинен періодично з’являтися на реєстрацію до уповноваженого органу з питань пробації, повідомляти про зміну місця проживання, погоджувати виїзд за межі України. У разі порушення покладених на нього обов’язків або скоєння нових правопорушень, засудженого може бути поміщено за ґрати на визначений судом термін.

Джерело