На пустирі у Києві знайшли викинуті 20 урн з прахом (ФОТО)

ФОТО: Київська міська прокуратура

Подільська окружна прокуратура Києва повідомила про підозру 26-річному співробітнику приватної ритуальної служби. Його звинувачують у нарузі над урнами з прахом померлих. Про це повідомили у Київській міській прокуратурі.

Таку знахідку виявили у березні на вул. Сирецькій у Києві. Тут посеред пустиря натрапили на урни з прахом.

 За даними слідства, до однієї з приватних ритуальних служб звертались рідні померлих для організації кремації та надання суміжних ритуальних послуг.

Після кремації прах покійного поміщали в урну крематорію, а потім його пересипали в урну замовника. Однак урни, які надавали родичі померлих, були меншими від ємностей крематорію, тобто увесь прах до них не поміщався.

Тому ритуальна служба мала утилізувати урни із залишками праху. Натомість 26-річний співробітник просто викинув їх на пустирі. Саме так посеред вулиці й знайшли 36 урн з прізвищами, у 20 із них був прах.

Працівнику приватної ритуальної служби оголосили підозру у нарузі над урною з прахом померлого, вчиненій повторно (ч.ч. 1, 3 ст. 297 Кримінального кодексу України).

Читайте також: у Львові засуджено пособника росії, який збирав кошти для потреб окупантів

Санкція статті передбачає від чотирьох до п’яти років обмеження волі або позбавлення волі строком від чотирьох до семи років.

Джерело