На Раві-Руській затримали батька, який намагався вивезти під ковдрою сина за кордон (ФОТО)

Минулої ночі прикордонники у пункті пропуску «Рава-Руська» виявили молодого чоловіка, який намагався незаконно потрапити до Польщі. Ним виявився громадянин України, 2002 року народження. Про це повідомили у прес-службі Західного регіонального управління Держприкордонслужби України-Західний кордон

«Юнак намагався у незаконний спосіб уникнути проходження прикордонного контролю, оскільки не мав законних підстав для виїзду за межі України. Для досягнення своєї мети він сховався у спальному відділенні кабіни вантажного автомобіля, яким керував його батько – 44-річний громадянин України», – йдеться у повідомленні.

Сина і батька обіцяють покарати згідно чинного законодавства України.

«За спробу незаконного перетину кордону порушника притягнуто до відповідальності за ч.1 ст.204-1 Кодексу України про адміністративну відповідальність.

Також у діях чоловіка вбачаються ознаки злочину, передбаченого ст.336 ККУ «Ухилення від призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період, на військову службу за призовом осіб із числа резервістів в особливий період».

Крім того, у діях водія вантажівки наявні ознаки злочину, передбаченого ст.332 ККУ

Читайте також: в Україні пропонують дозволити виїжджати за кордон всім чоловікам, але за умови

«Незаконне переправлення осіб через державний кордон України». За фактами виявлення ознак вчинення злочинів направлено повідомлення до Національної поліції України», – додали у прикордонників.

Джерело