На Рівненщині 11-річний школяр поранив ножем свого однокласника

ФОТО: ілюстративне

У Рівненській області поліцейські встановлюють обставини отримання тілесних ушкоджень шестикласником. У Дубенському районі 11-річний школяр на перерві вдарив у живіт та порізав однолітка під час бійки. Про це повідомляє поліція Рівненської області.

Зазначається, що до лікарні звернулася мати із 11-річним сином. Медики діагностували у хлопчика непроникаюче ножове поранення живота.

За словами правоохоронців, шестикласника на перерві вдарив у живіт та порізав ножем одноліток під конфлікту, коли потерпілий заступився за товариша.

Хлопчик не одразу зрозумів, що сталося, та пішов на урок. Пізніше йому стало погано. Школяр помітив поріз та розповів про це однокласнику, який і звернувся до шкільної медсестри.

Зараз життю дитини наразі нічого не загрожує, хлопець перебуває під наглядом лікарів.

Інший учасник конфлікту запевняє, що не хотів таких наслідків. Додає: ніж нібито придбав у місцевому магазині та носив із собою.

Читайте також: на Львівщині судили школяра, який переглядав відео інтимного характеру на уроці

Оскільки нападник через свій вік не підлягає відповідальності за законом, за його дії відповідатимуть батьки. Наразі вирішується питання про притягнення їх до відповідальності за невиконання батьками своїх обов’язків щодо виховання дитини.

Джерело