На відомого львівського блогера напали прямо в центрі міста (ВІДЕО)

У суботу, 18 травня, у центрі Львова невідомі напали на блогера Ніколаса Карму. Хулігани розпилили в обличчя блогера балончик, через що останній опинився у лікарні. Про напад блогер повідомив у своїх соціальних мережах.

Інцидент трапився на площі Ринок, коли Карма прогулювався вулицею та знімав відео.

«Мені не подобаються твої тіктоки, я вважаю що ти трохи г*йської натуральності», – сказав один із нападників.

Хлопці продовжували агресивно говорити до Ніколаса, і навіть почали штовхатися, а потім розпилили в очі газовий балончик.

Після інциденту Ніколас Карма опинився у лікарні. Сьогодні, 19 травня, чоловік повідомив в Instagram, що досі відчує на собі його наслідки. 

Чоловік звернувся до поліції щодо нападу. 

«Вчора, коли це сталось, я побачив, що народ готовий заступитись одне за одного у таких ситуаціях. Це головне. Не жити життя за принципом »Моя хата з краю«, а відстоювати честь так гідність навіть чужих їм людей. На жаль без бидла не буває, але я не засмучуюсь, адже адекватних та свідомих людей набагато більше. А також я пишаюсь нашою поліцією, яка спрацювала дуже оперативно та ідентифікувала хуліганів за годину», – написав блогер. 

Довідково:

Справжнє ім’я Ніколаса Карми Микола Володимирович Бучак. Народився 19 грудня 1994 року на Львівщині. Здобув вищу освіту як хореограф.

Джерело