На Закарпатті жінку судили за ухилення від військового обліку

ФОТО: ілюстративне

На Закарпатті суд визнав винною місцеву мешканку в ухиленні від військового обліку. За проігноровану повістку до ТЦК для проходження військово-лікарської комісії жінці присудили 5 100 грн штрафу. Про це йдеться у вироку Мукачівського міськрайонного суду 13 травня.

У матеріалах справи йдеться, що Ольга К. є військовозобов’язаною, оскільки має середню спеціальну медичну освіту (сестринська справа), хоча наразі ніде не працює. 9 квітня їй додому принесли повістку для проходження військово-лікарської комісії з попередженням від начальника ТЦК про необхідність виконати вимоги законодавства щодо військового обліку і надання відомостей щодо стану здоров’я. Обвинувачена повістку проігнорувала.

Під час судового засідання Ольга К. визнала свою вину та попросила призначити їй покарання у вигляді штрафу. Суд також врахував, що обвинувачена не має судимості і не перебуває на обліку у психіатра та нарколога.

Читайте також: у Львові покарали водія маршрутки, який розпилив перцевий газ в обличчя чоловіку на зупинці

Суддя визнала Ольгу К. винною в ухиленні від військового обліку і призначила їй покарання у вигляді штрафу, розміром 5100 гривень.

На вирок можуть подати апеляцію.

Джерело