На Закарпатті планують побудувати порт

Фото: ДПСУ На Закарпатті може з’явитися порт на річці Тиса

Наразі місцева влада Закарпаття вивчає документальну базу, проблемні питання, комунікує з усіма зацікавленими структурами.

У Закарпатській області на березі річки Тиса може з’явитися порт з мультимодальним терміналом. Про це повідомила місцева ОВА у п’ятницю, 29 березня.

“До ОВА із запитом про виділення земельної ділянки для такого об’єкта звернулося державне підприємство Адміністрація річкових портів”, – йдеться у повідомленні.

Перспективи реалізації цього проєкту обговорили під час наради спільно з фахівцями профільних департаментів обласної військової адміністрації, БУВР Тиси і прикордонниками.

Вказано, що річковий порт та мультимодальний термінал можуть стати першими об’єктами такого типу в межах Закарпаття. Завдяки йому можна організувати міжнародні перевезення Тисою із виходом до більших судноплавних річок.

Наразі місцева влада Закарпаття вивчає документальну базу, проблемні питання, комунікує з усіма зацікавленими структурами, щоб розробити стратегію якомога швидшого втілення проєкту.

Тиса – одна з найбільших річок в Україні та Європі. Це ліва і найдовша притока Дунаю. Її довжина складає 966 кілометрів. Річка бере свій початок у верхів’ях Карпат у Івано-Франківській області на території України. Далі Тиса протікає через Угорщину, Словаччину, Сербію та Румунію.

Раніше стало відомо, що на Закарпатті з’явиться “сухий порт”, який допоможе Україні експортувати агропродукцію.

ДПСУ показала ухилянтам небезпечну Тису

Джерело