Львівські пішоходи та поліцейські рятували трамвай без гальм (ВІДЕО)
Сьогодні о 12:45, патрулюючи на вулиці Личаківській, інспектори помітили, як трамвай № 2 їде на великій швидкості зі сторони вулиці Пасічної.
2016-06-02 16:54:00

Сьогодні о 12:45, патрулюючи на вулиці Личаківській інспектори помітили, як трамвай № 2 їде на великій швидкості зі сторони вулиці Пасічної.

Патрульні зрозуміли, що у нього відмовили гальма. Повідомили і Патрульній поліції Львова.

«Полісмени увімкнули сирену, проблискові маячки аби попередити про небезпеку інших учасників руху. Трамвай їхав зі швидкістю близько 60-70 км на годину. Під‘їжджаючи до перехрестя Личаківська – Мечникова, швидкість знизилася.

Патрульний вибіг з автомобіля, і водій трамваю кинула через двері гальмівний чобіток. Електрики в трамваї не було. Інспектор швидко закріпив на колії чобіток.

У цей момент небайдужі громадяни, які стояли на зупинці громадського транспорту, почали штовхати трамвай у протилежному напрямку руху аби ще знизити швидкість.

Трамвай вдалося зупинити за лічені метри від пішохідного переходу.

На щастя, без потерпілих.

В електротранспорті нікого окрім водія не було. Під час руху, трамвай пошкодив автомобіль Ford Focus. На водія трамваю, яка була у шоковому стані від цього випадку, склали протокол за скоєне ДТП.


Автор: Ганна Шуляк
Поширити: