У Львові масове харчове отруєння: госпіталізовано 11 осіб
Вчора в Львівську обласну лікарню було госпіталізовано 11 людей з харчовим отруєнням. Всі вони напередодні відвідували трапезну Українського Католицького Університету
2016-10-28 09:23:00

Департамент з питань цивільного захисту Львівської ОДА повідомив, що вчора до обласної інфекційної лікарні було госпіталізовано 7 осіб з ознаками гострої кишкової інфекції. Серед постраждалих є троє дітей: п’яти, десяти та дванадцяти років.

Всі вони напередодні харчувалися в трапезні Українського Католицького Університету, що знаходиться на вулиці Козельницькій, 2а. Серед замовленого були курячі крильця та млинці з м’ясом.

Їдальня «Трапезна Українського Католицького Універститету» входить до складу «Холдинг емоцій !FEST». В травні цього року в одному з закладів цієї мережі також було масове отруєння. У львівському ресторані «Театр пива» отруїлися понад 50 відвідувачів. Причиною отруєння стала інфекція сальмонели. За два тижні ресторан відновив роботу. Згодом стало відомо, що поліція закрила кримінальне провадження щодо масового отруєння людей через «відсутність в діянні складу кримінального правопорушення»

Стан усіх госпіталізованих – середньої важкості. Їм у стаціонарних умовах проводять повний комплекс клініко-лабораторних обстежень, надають необхідну медичну допомогу.

Фахівці Львівського обласного лабораторного центру МОЗ України розпочали епідеміологічне розслідування.


Автор: Ганна Шуляк
Поширити: