Допоможіть знайти: у Львові та області шукають зниклих дітей (фото)
Правоохоронці та рідні дітей просять всіх, хто бачив дітей чи знає місце їхнього перебування, звернутися до поліції
2016-10-29 10:24:00

Яворівський відділ поліції ГУ Національної поліції у Львівській області просить допомоги у розшуку 12-річної жительки Новояворівська.

Вороновська Анна, 08.12.2003 р.н., 28 жовтня близько восьмої години ранку пішла до школи, але на навчанні була відсутня і дотепер не повернулася додому.

Дівчинка зростом близько 1м.60 см.-1м.65см., худорлявої тілобудови, волосся русяве довжиною до ліктів, очі сіро-голубого кольору, обличчя подовгувате, брови товсті, губи товсті, на лобі, біля лівої брови шрам довжиною 5 см. Була одягнута в шерстяні колготи сірого кольору, темно-сині джинси, чорні шкарпетки, темно-рожеві кросівки, червоного кольору кофту на довгий рукав із двома ґудзиками спереду, хомут на шию світлого кольору, сіру балонову куртку до колін. Із собою мала в’язку ключів та брелок у вигляді сови.

Правоохоронці просять в разі отримання будь-якої інформації, що сприятиме в розшуку Вороновської А.Д., негайно повідомити в Яворівський ВП ГУ НП у Львівській області за адресою м. Яворів, вул. Ів. Франка, 16, Львівська область, тел. (03259)2-13-32, моб. тел.: 0673535819.

Також у Львові розшукують зниклого 9-річного Максима Синявського. За повідомленням ГО «Варта 1», хлопчик зник вчора, 28 жовтня, на вулиці Хвильового, 56.

Ріст – 140см; худорлявої тілобудови, волосся – коротке, темно русяве; очі – зелені. Можливо був одягнений у куртку чорну із сірими смужками, чорні туфлі.

Всіх, кому відомо про місце перебування хлопчика, просять сповістити поліцію за телефоном «102».


Автор: Ганна Шуляк
Поширити: