Правоохоронці викрили «дім розпусти» у Львові
Борделі були замасковані під стриптиз-клуби.
2016-11-03 12:53:00

29 жовтня Вадим Троян, перший заступник Голови Національної поліції України, начальник кримінальної поліції, повідомив, що у Львові та Харкові викрито борделі, що були замасковані під стриптиз-клуби. На їх території виявлено та затримано більше 110 дівчат, які надавали послуги інтимного характеру за винагороду.

У Львові викрито один такий заклад. Під час проведення спецоперації затримано 48 дівчат, що надавали сексуальні послуги та 20 осіб, що являлися працівниками закладу. Затриманих опитали (однак, відповідно до чинного законодавства, відпустили), заклад закрили.

Правоохоронці встановили директорів, адміністраторів, касирів, а також обслуговуючий персонал будинків розпусти. Зокрема, для налагодження ефективної роботи борделів, організатори переобладнали частину приміщень клубів під кімнати для надання інтимних послуг.

У клубах діяла окрема власна валюта, яка в еквіваленті дорівнювала гривні. Вартість сексуальних послуг приблизно складала від тисячі до 3,5 тисяч гривень за годину. 40 відсотків цієї суми залишалося у повії. Клієнтами виявлених борделів були переважно іноземці, серед них – велика кількість студентів вищих навчальних закладів.

Зараз як у Львові, так і в Харкові проводять подальші слідчі дії за ч. 2 ст. 303 (сутенерство або втягнення особи в заняття проституцією) Кримінального кодексу України.


Автор: Ганна Шуляк
Поширити: