На Львівщині сталося самогубство у тирі
У чоловіка, що загинув, залишилася дружина та маленька дитина.
2016-11-23 10:15:00

У Пустомитівському відділі поліції повідомили про те, що напередодні в одному з тирів на території відпочинкового комплексу сталася трагедія.

До закладу приїхав чоловік та захотів постріляти. Поводив він себе достатньо нервово, поїхав, а через 20 хвилин знову повернувся. На його мобільний постійно телефонували.

Коли інструктор з клієнтом пішли до тиру, чоловіку запропонували дрібнокаліберну або пневматичну зброю, але він попросив показати навчальний автомат. Інструктора це не насторожило, так як зараз багато хто цікавиться процесом роботи зі зброєю. Чоловік вихопив рушницю, штовхнув інструктора і побіг.

За словами керівника комплексу, інструктор побіг за чоловіком, а він на нього почав направляти автомат, інструктор відбіг в бік, а він трошки далі і вистрілив собі в район ока.

До приїзду швидкої чоловік ще був живий, однак до лікарні його не довезли. Після самогубства тир зачинили. За словами адміністрації, 50-річний інструктор надто болісно переживає те, що трапилось.

Як з’ясувалося, померлий чоловік мав високооплачувану роботу, родину та маленьку дитину. Але життя його затьмарювала хронічна хвороба, що потребувала оперативного втручання. Він вісім місяців думав про згоду на операцію і якраз вчора його мали прооперувати. Хвороба не була смертельною, але через неї він дуже хвилювався і знаходився в депресивному стані.


Автор: Ганна Шуляк
Поширити: