Не пропусти: завтра стартує фестиваль «Ніч у Львові»
Вже цієї п'ятниці гості та жителі міста Лева зможуть насолодитися яскравими та цікавими дійствами в рамках ХІІ Фестивалю "Ніч у Львові".
2016-11-10 14:21:00

З 11 по 13 листопада буде проходити щорічний фестиваль «Ніч у Львові». В рамках проекту на відвідувачів чекають живі емоції, неочікувані локації, неймовірні перевтілення, цікаві люди та незвичні інтерпретації. Програма дуже насичена, багато заходів будуть для відвідувачів безкоштовними. Серед них вечір ХХ століття у Львові, виставка «Сяйво мандал», концерт «Терновий квіт його пісень чудових», флюрне етно-шоу від чорного театру Nadir, джазовий концерт гурту «Старі друзі» та інші.

Ніч у Львові 2016

Ми вирішили розповісти Вам про п’ять цікавих заходів фестивалю.

 

  1. Концерт "Терновий квіт його пісень чудових"

Програма концерту складається з таких творів, автором слів яких є відомий поет Іван Франко. Більшість поезій, які покладено на музики, входять до ліричної, романтичної та інтимної збірки творів під назвою «Зів’яле листя». Вони наповнені особливими переживаннями головного персонажа, його почуттями та емоціями.

Коли: 11 листопада, 18:00.

Де: Львівський національний літературно-меморіальний музей Івана Франка, вул. І. Франка, 150/152.

Вхід вільний.

1. Концерт "Терновий квіт його пісень чудових"

 

  1. Флюрне етно-шоу від чорного театру Nadir

Естетика вистави базується на ритуалах світу та трьох народів – українців, вірмен та грузинів. У символічний спосіб глядач переживає архаїку народних символів, а незвичне техніка виконання вистави допомагає відключитись від зовнішнього світу і його турбот.

Коли: 11 листопада. Початок о 20:30, 21:30

Де: Камерна сцена театру ім. Лесі Українки, вул. Городоцька, 36.

Вхід вільний.

Флюрне етно-шоу від чорного театру Nadir

 

  1. Концерт аргентинського танго «У вирі емоцій»

На вас чекає незабутній вечір наповнений справжньою магією. Живий звук від професійних музикантів, немов голос сирен, чаруватиме ваш слух, а пристрасні тангерос  занурять вас у вир танцю. На ваших очах ніжні звуки струн  будуть переплітатись з  ніжними обіймами танцівників переростаючи в ураган емоцій. Подаруйте собі справжню насолоду! Після концерту  майстер-клас з аргентинського танго для усіх бажаючих!

Коли: 12 листопада. Початок о 18:00, 20:00.

Де: Палац Потоцьких, вул. Коперника, 15.

Вартість квитка – 70 грн.

Концерт аргентинського танго «У вирі емоцій»

 

  1. Ніч у Львівській Майстерні Шоколаду

Для учасників відбудеться дегустація шоколаду з Уганди та Венесуелли, частування цукерковими прем’єрами, перегляд фільму Т. Бертона "Чарлі та шоколадна фабрика", а також  знайомство з майстром шоколадної справи, шоколадний грим та солодкі подарунки.

Коли: 12-13 листопада, 22:00.

Де: Львівська Майстерня Шоколаду, вул. С. Стрільців, 5.

Вартість – 200 грн. з особи. Потрібна попередня реєстрація.

Ніч у Львівській Майстерні Шоколаду

 

  1. Арт-фольк гурт «Troye Zillia». Містичні етно-неонові концерти від у Підземеллі Ратуші

Aрт фольк гурт «Троє Зілля», вже відомий львівський колектив, який виступав на великих та малих сценах України, Польщі, Молдови та Грузії, постійно дивує слухачів своїм нетиповим трактуванням народної музики. Цього разу гурт порине у магію неонового світла та зіграє у підземеллі Ратуші.
На концертах Троє Зілля ти відчуваєш себе частиною виступу, тому, що гурт любить контактувати з публікою і найсміливіші можуть зіграти з гуртом на дрібній перкусії, підмугикати прості мотиви  або й навіть проспівати всю пісню разом з музикантами.
Додаючи у свою музику трохи «синтетики», тобто електронного клавішного звуку Troye Zillia поєднує  свою творчість із багатьма музичними стилями. У своїй діяльності гурт модернізує для слухачів різного віку «найзаїждженіші» мелодії народних пісень.

Коли: 13 листопада. Початок о 19:00-20:00, 21:00-22:00.

Де: Підземелля Ратуші, пл. Ринок, 1.

Вартість – 50 грн.

Troye Zillia

 

З повною програмою заходів можна ознайомитися . На час фестивалю громадський транспорт Львову курсуватиме до 00:00 години.


Автор: Ганна Шуляк
Поширити: