Посадовці будуть контролювати забудови у Львові
Сьогодні виконавчий комітет Львівської міськради схвалив порядок затвердження містобудівних умов та обмежень забудови земельних ділянок на будівництво, реконструкцію та реставрацію об’єктів архітектури і містобудування.
2016-06-03 13:58:46

Сьогодні виконавчий комітет Львівської міськради  схвалив порядок затвердження містобудівних умов та обмежень забудови земельних ділянок на будівництво, реконструкцію та реставрацію об’єктів архітектури і містобудування.

Про це повідомляє І.

Згідно із рішенням, управління архітектури департаменту містобудування у десятиденний термін з моменту надходження документів повинне подавати на розгляд виконавчого комітету проекти рішень виконавчого комітету про затвердження містобудівних умов та обмежень забудови земельних ділянок на будівництво, реконструкцію та реставрацію об’єктів архітектури і містобудування, на реконструкцію та реставрацію окремих частин житлових та нежитлових приміщень існуючих багатоквартирних житлових будинків без зміни зовнішніх геометричних розмірів їх фундаментів у плані при зміні функції житлового приміщення на нежитлову або при зміні функції нежитлового приміщення на житлову, а також при зміні техніко- економічних показників житлових та нежитлових приміщень (будівель).

Також управління має подавати документи у разі невідповідності намірів щодо забудови земельних ділянок вимогам містобудівної документації на місцевому рівні – проекти рішень виконавчого комітету про відмову у видачі містобудівних умов та обмежень забудови земельних ділянок на будівництво, реконструкцію та реставрацію об’єктів архітектури і містобудування, на реконструкцію та реставрацію окремих частин житлових та нежитлових приміщень існуючих багатоквартирних житлових будинків без зміни зовнішніх геометричних розмірів їх фундаментів у плані при зміні функції житлового приміщення на нежитлову або зміні функції нежитлового приміщення на житлову, а також при зміні техніко-економічних показників житлових та нежитлових приміщень (будівель).

Нагадаємо, депутати Львівської міськради на сесії 26 травня визначили виконавчий комітет спеціально-уповноваженим органом містобудування та архітектури з питань видачі містобудівних умов та обмежень.

На сесії 21 квітня депутати не надали виконкому повноважень видавати містобудівні умови та обмеження. Однак комітет знайшов спосіб обійти волю депутатів, щоб контролювати забудови у місті.
 


Автор: Ганна Шуляк

РОЗПОВІСТИ ДРУЗЯМ

НОВИНИ ЗА ТЕМОЮ

«Святкування» хрестин у Львові затягнулося на два тижні

«Святкування» хрестин у Львові затягнулося на два тижні

Нарешті виписали з лікарні усіх, хто отруївся в кафе на хрестинах.

15.07.2016 19:16
«Хочеш лікуватися, давай 6 тисяч!»

«Хочеш лікуватися, давай 6 тисяч!»

Хірург-хабарник вимагав гроші за надання своїх прямих обов’язків.

15.07.2016 18:56
У Львові труп жінки місяць пролежав у траві

У Львові труп жінки місяць пролежав у траві

Як на узбіччі цілий місяць ніхто не помічав мертву жінку залишається загадкою.

15.07.2016 18:45
Затримали 21-річного злочинця, котрий причетний до вбивства

Затримали 21-річного злочинця, котрий причетний до вбивства

Майже рік переховувань і біганини від поліції все одно привели розбійника…

15.07.2016 18:28