Два брати підуть зі Львова до Маріуполя пішки
17-річний Максим Грант і 18-річний Даниїл Турчин вирушають у пішу подорож із Заходу на Схід України: зі Львова в Маріуполь
2016-06-14 15:31:00

«З Україною в серці» — так назвали свою велику подорож два брати: Максим Грант і Даниїл Турчин. 15 червня  о 18 годині з площі Ринок у Львові  вони вдвох вирушають у велику пішу подорож Україною —  аж на Схід, до Маріуполя.

Шлях молодих мандрівників (Максиму — 17 років. Даниїлу — 18) ляже через багато великих і малих населених пунктів України, через міста Рівне, Житомир, Київ, Черкаси, Дніпро, а завершиться на Театральній площі у Маріуполі, де їх чекатимуть друзі. Орієнтовний час у подорожі — місяць. Щоденно вони збираються проходити 45-50 кілометрів.

Хлопці пройдуть десь 1357 кілометрів, вся подорож, якщо розрахувати у середньому, у «чистому» вигляді займе 274 години (якщо йти без відпочинку).

Це не перша подорож хлопців рідним краєм, хоча ця спричиняє чи не найбільше хвилювань їхній мамі. Упродовж півроку вони готувалися до такого великого шляху.

Молоді львів“яни хочуть своїм походом поєднати Захід і Схід, розповісти, яка гарна і велична Україна, що у кожного — у серці.

Бажаючі мжуть долучитися до спільноти, яку створили хлопці, — щоб підтримати, бути на зв“язку і дивитить все те, що вони будуть викладати .


Автор: Ганна Шуляк
Поширити: