Львівська мерія не хоче дати бійцям АТО нормальне житло? (ВІДЕО)
Львівські спецпризначенці силою пробралися на будівництво, поводилися агресивно та жодних документів забудовнику не пред’явили.
2016-07-11 09:11:00

Реальне будівництво чи чергова фікція? Влада схиляється до другого варіанту та усіма силами протистоїть продовженню будівництва. Але ж забудова не стоїть на місті, там працюють будівельники…

У Львові кілька десятків спецпризначенців силою намагалися проникнути на територію забудови на вулиці Варшавська-Соснова. Під час цих дій вони посилалися на документи, яких так і не продемонстрували. Своєю чергою, у міськраді не зважають навіть на рішення суду, який став на бік забудовника, і називають будівництво незаконним, повідомляє .

Забудовник вимагав у силовиків надати йому документ, на підставі якого вони мають право проводити обшук на будівництві. Та жодних дозволів спецпризначенці не показали, проте все ж силою прорвалися на територію. Натомість очільник поліції Львівщині переконав, що правоохоронці забезпечували виконання слідчої дії.

«Правоохоронці згідно із рішенням суду перебували на будівництві з метою забезпечення виконання слідчої дії, яка називається обшуком» – прокоментував очільник поліції Львівщини Дмитро Загарія.

Натомість очевидці конфлікту запевняють, що силовики навмисне не показали жодного документа, щоб цим спровокувати конфлікт.

«Спецпризначенці поводились агресивно та провокували нас. Їх було приблизно 50 чоловік, вони зламали двері, відштовхнули нас і проникли на територію», – розповів очевидець, учасник АТО Юрій.

Передати 5 квартир у майбутній новобудові учасникам АТО забудовник пообіцяв ще до конфлікту з мерією. Тож тепер військові збентежені та, не дочекавшись квадратних метрів від влади міста, захищають того, хто дає їм житло безкоштовно.

Забудовник переконує, що мер міста Андрій Садового та міськрада навмисне намагаються здискредитувати забудовника та не дає такими діями зводити житло для бійців.

Представник замовника будівництва об’єднання «Львівоблагропромбуд» Дмитро Стельмащук додав, що мер міста особисто разом із головним архітектором Львова Юліаном Чаплінським попри рішення суду, безпідставно визнали будову незаконною.


Автор: Ганна Шуляк
Поширити: