У Львові відкривається нова торгова галерея
29 жовтня розпочне свою роботу торгово-розважальний центр «Victoria Gardens»
2016-10-12 11:41:56

На кінець місяця, а саме на 29 жовтня, заплановане відкриття нового торгового центру «Victoria Gardens».

ТРЦ буде представляти собою сучасний простір для відпочинку та шопінгу.

На перших двох поверхах розташуються торгові приміщення. Кожен відвідувач зможе завітати в студію одягу «Vovk», магазин чоловічого одягу «Відіван», магазин вишиванок «Колорит», «Natali Bolgar», магазин косметики «Solo»,  «GOLDI Льонокомбінат», Київський ювелірний завод та інші. Серед дитячих брендів будуть «Lego», «Міккі», «Будинок іграшок», «Аргоша». Загалом, в день відкриття розпочнуть свою роботу 110 магазинів. Ще частина орендарів заключила договір, але поки не готова до відкриття. Серед таких німецька компанія «New Yorker», що вперше представить свою продукцію на теренах Львову.

На третьому поверсі навесні відкриють спорт-клуб «King» площею у 2400 кв м. На інших великих площах є супермаркет «Сільпо» – 7000 кв. м., супермаркет техніки «Фокстрот» – 1800 кв. м., також в торговому центрі для відвідувачів облаштована зона дитячих розваг – 1300 кв.м та боулінг з шістнадцятьма доріжками. Відкриття кінотеатру заплановане на грудень.

Окремою частиною торгівельного центру буде фуд-корт. Поїсти відвідувачі зможуть у «Blackwood Coffee & Burger»,  «Big Berry Coffee», «Express buffet», ресторані «Celentano», «Варениках тут», «Японі Хаті», «Хінкальні», «Львівській майстерні шоколаду», ресторані «Open».

Для всіх, хто завітає до ТРЦ на авто облаштовано трьохярусний паркінг перед будівлею центру.

Торгова галерея знаходиться за адресою: вулиця Кульпарківська, 226 А. 


Автор: Ганна Шуляк
Поширити: