Львівські маршрути транспорту продовжать до навколишніх сіл
Мер Львову Андрій Садовий озвучив можливий шлях вирішення ситуації з транспортним сполученням навколишніх сіл та Львову
2016-10-17 15:28:00

З початку жовтня вступило в дію рішення Львівської міськради,згідно з яким кінцевими зупинками усіх приміських маршрутів громадського транспорту визначені найближчі від в’їзду у місто автостанції. Таких автостанцій у Львові є шість.

У міськраді таке рішення пояснюють необхідністю розвантажити Львів від транзитного транспорту. Своєю чергою, мешканці приміських сіл обурені змінами та вимагають повернення колишніх, як правило, стихійно сформованих кінцевих зупинок приміського транспорту, розташованих у центральній частині міста.

Сьогодні місцеві жителі села Чишки влаштували черговий протест та перекрили кільцеву дорогу Львову. Вони вимагають повернення зупинок.

В свою чергу міський голова Львову Андій Садовий прокоментував ситуацію щодо приміських маршрутів, які курсують через Львів.

Мер наполягає на тому, що не можна з одного села пускати автобус через Львів в інше село.

Для вирішення цієї ситуації наразі розглядається можливість сполучення ближніх населених пунктів зі Львовом міськими автобусними маршрутами. Мер пропонує продовжити міські маршрути Львову до навколишніх сіл.

А загалом, в 2017 році планується запровадити нову систему співпраці з перевізниками та реформувати транспортну систему Львову.


Автор: Ганна Шуляк
Поширити: