Вчора у Винниках затримали депутатів-хабарників
Депутати Винниківської міської ради вимагали у місцевого підприємця хабар у розмірі 10 000 доларів за отримання квартири у новобудові міста
2016-10-18 14:29:00

17 жовтня співробітниками військової прокуратури Львівського гарнізону спільно з працівниками СБУ було затримано трьох депутатів Винниківської міської ради. Ними виявилися заступник голови постійної комісії з питань земельних відносин та охорони навколишнього середовища та архітектури Винниківської міської ради Явний Б.П. та депутати Чорний А.П. та Хома В.В.

Посадовці вимагали в місцевого бізнесмена хабар у розмірі 10 тисяч доларів та однокімнатну квартиру у новобудові у Винниках ціною близько 350 тисяч гривень. Хоча спочатку сума вимоги становила 100 тисяч доларів, але за відсутністю у підприємця таких коштів погодилися на 10 тисяч.

Передача грошей відбувалася після засідання сесії Винниківської міської ради і фактичної передачі документів на квартиру.

Підозрювані можливо відчували небезпеку, виїхавши на дорогу, кілька разів зупинялися і перевіряли чи за ними не стежать. Зрештою вони зупинилися на шляху до Винників, де підприємець передав їм 10 тисяч доларів. Там їх і затримали співробітники Служби безпеки України.

Проводиться досудове розслідування. Військова прокуратура та СБУ постановили, що за свої дії депутати можуть отримати 10 років позбавлення волі, конфіскацію майна та три роки не зможуть обіймати певні посади. 


Автор: Ганна Шуляк
Поширити: