Вечеря в повній темряві: льв’яни долучаться до благодійного заходу
Благодійний проект "BLACK BOX" запрошує львів'ян долучитися до благодійної акції, метою якої є збір коштів на придбання принтера Брайля для Львівської обласної організації незрячих
2016-10-18 14:00:00

20 жовтня жителів Львову запрошують взяти участь у благодійній вечері в абсолютній темряві "BLACK BOX Львів".

Метою проекту «BLACK BOX» є наповнення спеціалізованою літературою бібліотеки і школи для незрячих людей шляхом придбання принтерів Брайля для найбільших обласних центрів України. Це дозволить незрячим людям по всій Україні, які не мають можливості дивитися кіно, насолоджуватися театром чи музеєм, ширше пізнавати цей світ через книги.

Формат заходу - вечеря в повній темряві, що дозволить усім присутнім ближче познайомитися зі світом незрячих людей і дати відчути, як це жити в темряві. Саме в такому світі живуть незрячі люди. Люди, які як і ми, хочуть бачити щодня обличчя рідних, дивитися на захід, читати книги і насолоджуватися красою світу. Але вони змушені жити інакше.

Участь у вечері візьмуть 70 відомих львів’ян, серед яких – представники бізнесових та політичних кіл регіону, громадські діячі.

Даний захід вже успішно проводився в Києві та Одесі. За його результатами було придбано принтери Брайля для Київського громадського союзу незрячих людей «Сучасний погляд» і для Одеського УТОС, а також зроблено п'ять операцій дітям з проблемами зору.

«BLACK BOX» став кращим інноваційним проектом на всеукраїнських конкурсах «Ukrainian Event Awards» і «Благодійна Україна - 2015».

Організатори проекту запрошують місцевий бізнес в м. Львів підтримати людей c вадами зору та допомогти зібрати кошти на принтер Брайля для Львівської обласної організації «Українська спілка інвалідів - УСІ».

 

Вартість квитка на благодійну вечерю - 3000 грн.

Дата: 20 жовтня 2016 року

Час: 19:00

Адреса: Львів, проспект Свободи 45, готель «Панорама».


Автор: Ганна Шуляк
Поширити: