Російський культурний центр виселять з комунального приміщення Львову
Вчора на засіданні Львівської ОДА було прийнято рішення про виселення з комунального приміщення на вулиці Короленка, 1А Російського культурного центру. Російська спільнота Львову обурена та направила лист-звернення до Президента України
2016-10-26 12:53:00

25 жовтня під час сесії Львівської обласної ради депутати прийняли рішення про виселення Російського культурного центру з приміщення на вулиці Короленка, 1А.

«Провести обстеження будівлі за адресою вул. Короленка, 1а щодо обсягу ремонтних робіт, які повинні бути здійснені для приведення її до належного стану, та передбачити в обласному бюджеті відповідні кошти... Забезпечити проведення конкурсу на право оренди цих приміщень, встановивши цільове використання об'єкта – розміщення громадських організацій, які здійснюють діяльність, пов'язану з АТО», – йдеться у тексті рішення Львівської обласної ради.

Розробкою рішення займалися учасники тимчасової контрольної комісії, що вивчали це питання з початку 2016 року. Ними було обстежено приміщення, будівля занедбана.

Вищезазначене приміщення, починаючи з жовтня 1990 року, на пільгових умовах орендує громадська організація «Товариство друзів російської і української культур ім. О. Пушкіна». На офіційній сторінці Російського культурного центру вказано, що у 1999 році тодішній мер Львова Василь Куйбіда встановив символічну орендну плату 5 грн в місяць.

Представники російської спільноти у Львові обурені таким рішенням та написали лист президенту Петру Порошенку, в якому просять захисту від «сваволі депутатів і чиновників Львівщини».

Відповідний лист російською мовою також було надіслано міському голові Львова Андрію Садовому, голові ЛОДА Олегові Синютці та голові Львівської облради Олександру Ганущину.


Автор: Ганна Шуляк
Поширити: