Концерт Потапа і Насті Каменських у Львові можуть скасувати
Активісти вимагають скасувати концерт артистів, що виступали в Росії під час фактичної російсько-української війни
2016-10-27 09:42:00

29 жовтня у Львівському державному цирку заплановано проведення концерту Потапа і Насті Каменських. На даний момент продано 95 % квитків. Але зараз продаж квитків зупинено через назрівання чергового скандалу.

Активісти проти концерту гурту у Львові, тому що раніше музиканти виступали з концертами в Росії та отримували там музичні нагороди.

Зокрема голова фракції «УКРОП» Петро Жуковський нагадав про нещодавні події у зв'язку з концертом дуету в Хмельницькому, а також про те, що ще 7 червня облрада прийняла рішення "Про заборону проведення у Львівській області концертно-розважальних заходів представниками українського та іноземного шоу-бізнесу, котрі брали участь у концертах, теле - і радіопередачах, інших розважальних заходах на території РФ, в анексованому Криму й окупованих районах Донецької та Луганської областей під час фактичної російсько-української війни" та закликав скасувати концерт через можливі провокації та сутички.

Кілька днів тому у Хмельницькому зірвали концерт гурту. Активісти влаштували бойкот та закидали приміщення яйцями, червоною фарбою та кров’ю тварин, а в Івано-Франківську концерт був відмінений заздалегідь.

Голова економічного бойкотного руху Олег Радик говорить, що якщо влада цього концерту не зупинить, то в нас все буде набагато серйозніше ніж в Хмельницьку і відповідальність буде не на хлопцях у балаклавах, а на тих, у кого руки не доходять зайнятися тим, заради чого вони прийшли, – добробутом і захистом наших львів'ян. Скасувати концерт – це в інтересах нашого міста. Якщо тут виступить Потап і Настя – це буде просто приниження нашого міста.

В свою чергу, комерційний директор "Львівського державного цирку" Роман Здреник підкреслив, що ніхто із представників влади не звертався з приводу заборони проводення концерту.


Автор: Ганна Шуляк
Поширити: