Хамство персоналу в пологових відділеннях Львову обіцяють припинити
Чиновники разом з керівництвом лікарень розроблять наказ, що дозволить карати працівників пологових відділень за грубе поводження з пацієнтами
2016-10-28 09:46:00

Напередодні відбулася нарада за участю начальника управління охорони здоров'я міської ради та керівників пологових відділень лікарень Львова.

На даній нараді обговорювалося питання того, що молодший медичний персонал лікарень зневажливо ставиться до породіль. Жінки, що знаходяться в пологових будинках постійно стикаються з хамством та грубим поводженням медсестер та санітарок.

На нараді було вирішено, що відтепер управління охорони здоров'я Львівської міської ради приділить значну увагу контролю етики спілкування молодшого персоналу з пацієнтками пологових відділень.

Зараз створена «гаряча лінія» для скарг пацієнтів. За скаргу, що буде підтверджена письмовою заявою породіллі, відповідний працівник отримає догану. За дві догани за законодавством –автоматичне звільнення. Якщо буде розроблений такий наказ, тоді всі медсестри та санітарки пологових відділень ознайомляться з ним і підпишуть оригінал. Саме завдяки такому рішенню можна уникнути зневажливого ставлення до матерів.


Автор: Ганна Шуляк
Поширити: