Закриття дитячої поліклініки Львівської залізниці: матері протестують
На Левандівці сьогодні відбувався мирний протест, що влаштували обурені львів'янки. Дитячу поліклініку клінічної лікарні Львівської залізниці хочуть закрити, та виділити для приміщення дитячого відділення поверх в одній з дорослих лікарень
2016-10-28 14:59:00

Сьогодні, 28 жовтня, на Левандівці відбувся протест матерів проти закриття дитячої поліклініки клінічної лікарні Львівської залізниці, що знаходится на вулиці Роксоляни, 33А.

Поліклініку хочуть перенести на другий поверх дорослої лікарні за адресою вул. Повітряна, 99.

Матері разом з дітьми влаштували мирний протест, тому що впевнені, всіх дітей та вагітних жінок вмістити там буде складно.

До протестуючих вийшла головний лікар клінічної лікарні Львівської залізниці та пояснила, що всі поліклініки міста фінансуються за рахунок державного бюджету. На сьогоднішній день власником їхньої лікарні є публічне акціонерне товариство «Укрзалізниця». Фінансування з 1 грудня 2015 року лікарня не отримує від держави. Фінансування надходить лише з ПАТ «Укрзалізниця», яке передбачене лише для залізничників та членів їхньої сім’ї. Ніхто дитячу лікарню не закриває, її просто перенесуть в інше місце.

Протестуючі запевнили, що якщо дитячу поліклініку все-таки перенесуть, то вони вийдуть скандувати під стіни мерії.


Автор: Ганна Шуляк
Поширити: