Львів’ян закликають зареєструвати домашнього улюбленця
Якщо Ви маєте собаку, то обов'язково потрібно її зареєструвати та отримати жетон
2016-11-01 14:32:00

Для покращення санітарного стану міста та забезпечення загальної безпеки громадян у Львові ще у вересні розпочалась обов’язкова реєстрація домашніх собак. Господарів собак, що не виконають цю вимогу будуть штрафувати.

Власники собак мають чотири місяці, аби звернутися до ЛКП «Лев» — приїхати безпосередньо чи зареєструвати тварину онлайн і отримати реєстраційну картку та жетон. У разі, якщо собака загубиться, ми зможемо просканувати QR-код і швидко віднайти власника тварини. З початку 2017 року правоохоронні органи почнуть контролювати виконання ухвали про реєстрацію.

Процедура реєстрації передбачає внесення інформації про собаку в єдину реєстраційну базу господарських тварин міста Львова і видачу жетона з індивідуальним номером. Вартість реєстрації становить 52 гривні.

Тварин, які не мають вакцинації від сказу, під час реєстрації безкоштовно вакцинують.

Також доведеться реєструвати й тих собак, які перебувають на території Львова тимчасово — більше ніж 30 діб.

До речі, забрати тварину з притулку можна безплатно. Натомість невідповідальні власники, які загубили тварину і хочуть її повернути, оплачуватимуть послуги підприємства.

Реєстрація котів проводиться за бажанням власника.

За детальнішою інформацією про реєстрацію тварин можна звертатися в ЛКП «Лев»- Львів вул Промислова, 56, тел.: 068 535 4545, щодня без вихідних з 8:00 до 20:00.


Автор: Ганна Шуляк
Поширити: