Мрії мають збуватися: хворий на ДЦП львів’янин подорожує Європою
Троє львівських хлопців їдуть на велосипедах до Португалії щоб показати світові, що люди з обмеженими можливостями здатні мандрувати, тільки в цьому їм потрібна наша з Вами допомога
2016-11-02 12:25:00

Троє хлопців зі Львову організували унікальний та цікавий проект під назвою "On three wheels".

Метою проекту є здійснення мрії хлопця Івана, що хворий на поліомієліт. Львів’янин прагне дістатися до Лісабону, щоб довести, що люди з ДЦП та іншими фізичними вадами можуть втілювати будь-які мрії, потрібна наша спільна допомога.

Стартувала подорож 13 серпня. 20-річний Іван Маслюк разом з друзями подолає понад 5000 км через 12 країн. Іван щодня їхатиме на спеціальному велосипеді до 100 кілометрів.

В рамках проекту хлопці на велосипедах вирушили до Португалії на узбережжя океану. Іван, незважаючи на те, що в нього не працюють ноги, також їде на спеціальному велосипеді. Всі свої пригоди та враження юнаки записують на камеру та викладають відео у власний блог.

Також хлопці хочуть започаткувати Всесвітній рух допомоги людям, які не можуть мандрувати самостійно. Під час мандрівки вони збиратимуть кошти, щоб допомогти людям з особливими потребами мандрувати.

В кожній країні хлопців радо зустрічає українська діаспора, слідкувати за проектом можна в соціальних мережах та їхньому каналі в Фейсбук "On 3 wheels".


Автор: Ганна Шуляк
Поширити: