Розслідування трагедії на Грибовицькому сміттєзвалищі триває
В справі про пожежу на Грибовицькому сміттєвому полігоні ще рано ставити крапку. Винні не покарані. Проводиться розслідування
2016-11-02 14:26:00

Сьогодні у Львові відбулася прес-конференція за участю головного прокурора Львівської області.

Юрій Квятківський розповів, що зараз прокуратура проводить перевірку діяльності Львівської міської ради, департаменту житлового господарства та керівників ГУ ДСНС України у Львівській області.

Призначено експертизи. Існують думки спеціалістів про те, що не можна було використовувати велику кількість води для гасіння вогню на Грибовицькому сміттєзвалищі під час пожежі 30 травня.  На сьогоднішній день вилучена документація, яка дозволить нам дослідити роботу рятувальників під час пожежі на сміттєвому полігоні.

Нагадаємо, що слідство вже довело, що складування відходів на сміттєзвалищі проводилось без затвердженого проекту, а посадові особи комунального підприємства не вживали відповідних інженерних заходів для забезпечення стійкості полігону як споруди, належного ущільнення та перешарування ізолювальним матеріалом складених відходів.

Окрім того, далі триває досудове розслідування стосовно чиновників відповідного департаменту Львівської міськради, які мали контролювати роботу ЛКП «Збиранка», а також правомірність дій посадовців ДСНС, які керували гасінням пожежі на Грибовицькому сміттєзвалищі в травні.


Автор: Ганна Шуляк
Поширити: