Сутички навколо будівництва ЖК «Оранж» продовжуються
Забудовник не має права проводити будівництво на території, хоча і виграв справу в апеляційному суді
2016-11-02 18:00:00

Як розповіли активісти, сьогодні вранці на територію будівництва скандальної забудови житлового комплексу «Оранж» (вулиця Соснова, 1) приїхали 2 вантажних автомобіля та близько 20 працівників охоронної фірми «Фортуна», які грубо розштовхали п’ятьох місцевих мешканців. Машини заїхали на територію, щоб вивезти землю і розчистити територію для будівництва, хоча у забудовника відсутні документи для продовження будівельних робіт.

Минулого тижня у четвер, 27 жовтня, Львівський апеляційний господарський суд задовольнив апеляційну скаргу забудовника житлового комплексу «Оранж» на Варшавській-Сосновій про скасування зобов’язання повернути місту ділянку. Щоправда, навіть після повернення забудовнику ділянки, він не може продовжити будівництво, оскільки ДАБІ вилучило з реєстру декларацію про початок будівельних робіт (документ, який дозволяє почати будівництво).

Конфлікт на території забудови триває понад рік, відколи головний архітектор Львова Юліан Чаплінський закликав мера скасувати дозвіл на спорудження ЖК «Оранж». Після цього мер закликав не купувати квартир у цьому будинку, а забудовник звернувся до суду за захистом ділової репутації.

Автомобілі з землею досі не виїхали, оскільки місцеві мешканці заблокували дорогу. Через сутички на території забудови приїхало сім автомобілів патрульної поліції та карета швидкої допомоги.

 


Автор: Ганна Шуляк
Поширити: