У Львові шукають господарів для чудових песиків (фото)
8 чудових тварин чекають на люблячих людей, які зможуть забрати їх додому
2016-11-02 10:40:00

Львівське комунальне підприємств «Лев» шукає господарів для чудових песиків, які зараз знаходяться в притулку.

Всі тварини здорові та готові потрапити в чудову родину, де їх будуть любити.

Курт. Молодий активний хлопчина. Має дуже красивий окрас та приємне на дотик хутро. Активний, грайливий, дуже контактний. Попри свій немалий розмір, намагається вистрибувати на ручки та обійматися. Чудовий друг та охоронець.

Кармеліта. Спокійна та виважена собака. Має проникливий розумний погляд та дуже красиве хутро. Любить стояти біля людини, притулившись боком, так налагоджує контакт. А ще – любить весело гавкати. Буде вірним та радісним другом для своєю новою людини чи родини.

Меркурій. Молоденький красунчик. Він – справжня щира довіра до людини. Меркурій – невеличкий метис лабрадора, слухняний, піддається навчанню. Коли його гладиш, він примружує очі, адже дуже любить ніжність. Добре гуляє на повідку, шукає найвірнішу сім’ю.

Соня. Руда сонячна красуня. Дуже спокійна та виважена собака. Розумна, добре гуляє на повідку, а ще – дуже ніжна. Наразі трошки ляклива, проте швидко почне довіряти своїй людині та буде найвірнішим другом. Соня молоденька – їй менше 2 років.

Соня

Сінтія. Дуже особлива собачка. Їй трохи більше як півроку. І вона незряча. Попри те, собака має чудовий слух та нюх. Сінтія реагує на людей, впізнає друзів, активно стрибає та дає «цьом». Любить гуляти і бути в людському товаристві. Буде чудовим охоронцем – для прилаштування на вольєр чи у квартиру. Тільки у найкращі та найдбайливіші руки.

Сінтія

Ласа (Ласочка). Молоденька крихітна собачка. Метис пекінеса. Дуже активна та життєрадісна, тож зробити її чітке фото – це велике досягнення. Любить бути з людьми, ніжитися на руках і бути у центрі уваги. Добра та слухняна, підійде на прилаштування у квартиру, адже розміром – із середнього кота.

Ласочка

Павлик. Вовк-гігант. Неймовірної краси собака. Павлик вже зрілий, але активний та гавкучий. Буде ідеальним охоронцем. Любить гуляти, контактний з людьми.

Павлик

Найда. Ця собака руйнує стереотипи про злих грізних «бійців». Стаффордширський тер’єр, віком 6 років – вона стане ідеальним другом, особливо, для знавців цієї породи. Найда чудово підійде на охорону, гавкуча. Але вона обожнює гуляти на повідку, спілкуватись з людьми, а ще обожнює, коли їй чухають боки.

Найда

Також ЛКП «Лев» повідомляє, що всі охочі можуть стати волонтерами та вигулювати собак, що перебувають на підприємстві. Прогулянки – це корисно, а ще, вони сприяють соціалізації тварин. Також, якщо ви обирете якогось із собак, ви зможете забрати його додому. Тож не забудьте паспорт!

ЛКП працює щодня без вихідних, з 8:00 до 20:00, за адресою: вул. Промислова, 56, тел.: 068 535 4545.


Автор: Ганна Шуляк
Поширити: