Львівські студенти реставрують «Стіну борців»
Активісти вже розпочали відновлювальні роботи, але на заваді стають погодні умови.
2016-11-04 16:31:00

В Українському католицькому університеті ще напередодні Дня захисника України (14 жовтня) стартувала акція по збору коштів на фарбу для того щоб мати змогу відреставрувати «Стіну борців» навпроти Парку культури на вулиці Вітовського.

Для того, щоб зібрати гроші на фарбу, студенти організували збір коштів через аукціон та продаж саморобного печива, яке можна придбати у всіх корпусах університету, а також пожертвувати кошти у спеціальні скриньки на акцію з реставрації «Стіни борців». Серед учасників акції – чимало студентів соціальної педагогіки, які в межах навчання часто долучаються до волонтерських проектів, популяризуючи ідею соціальної відповідальності.  

Таким чином студенти хочуть вшанувати пам’ять Героїв небесної сотні та воїнів АТО. Також планується, що відреставрована стіна стане частиною громадського простору Львову.

Львівські художники вирішили створити на волонтерських засадах «Стіну борців» як пам’ятку Героям Небесної Сотні ще два роки тому. На величезній стіні вони намалювали надпис «Небесна сотня», на якій викарбувані імена загиблих героїв. Однак за два роки стіна почала руйнуватися і потребує відновлення.

Художні роботи планують розпочати наступного тижня. Допомогти зголосилося 15 львівських художників. За задумом, на стіні буде малюнок Покрови Пресвятої Богородиці, а по обидві сторони – герої Небесної сотні.

Про це повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

Якщо Ви теж бажаєте допомогти матеріально чи приєднатися до процесу робіт, то можете зв’язатися з координатором акції Христиною Гаврон за телефоном 098-784-90-60.


Автор: Ганна Шуляк
Поширити: