На стадіоні «Арена Львів» завершився Міжнародний економічний форум
Напротязі двох днів представники регіональної та національної влади, а також український бізнес та іноземні інвестори обговорювали проблеми та перспективи економіки України.
2016-11-04 18:14:00

В перший день Міжнародного економічного форуму у Львові на захід завітав Президент України Петро Порошенко.

Петро Порошенко

Серед спікерів 3 листопада був мер Львову Андрій Садовий, очільник Львову розповів про те, що далеко не всі європейські компанії мають бажання «зайти» в Україну. Наприклад, компанія, що має зводити індустріальний парк «Рясне-2» під Львовом, не поспішає цього робити.

Андрій Садовий

Міністр інфраструктури Володимир Омелян розповів про перспективи транспортного питання.

Данило Білак, директор Офісу залучення та підтримки інвестицій України наполягав, що саме зараз Україна має шанс зайняти гідне місце для інвесторів. 

Своєю чергою, економіст і екс-міністр економічного розвитку і торгівлі України Павло Шеремета зауважує, що перспектива регіону полягає у виробленні продуктів із високою доданою вартістю.

Протягом другого дня Міжнародного економічного форуму у Львові обговорювали транскордонне співробітництво, перспективи вітчизняного агропромислового комплексу та енергоефективність.

Голова Львівської ОДА Олег Синютка заявив, що у Львівській області потрібно засновувати якомога більше кооперативів. На його думку кооперативи мають чимало переваг у порівнянні з великими агрохолдингами.

Водночас, учасники форуму зазначили, що Україна наразі працює над новими напрямками для експорту власної продукції.


Автор: Ганна Шуляк
Поширити: