Перший трамвай на Сихів поїде вже 17 листопада
7 нових трамваїв "Електрон" вже передано для даного маршруту
2016-11-04 16:59:00

Раніше ми писали, що очільник Львову Андрій Садовий анонсував запуск трамваю в мікрорайон Сихів вже у листопаді. І ось напередодні у Львівській міській раді заявили, що вже 17 листопада розпочне курсувати довгоочікуваний трамвай.

У Львові старт проекту «Трамвай на Сихів» дали влітку 2014 року. Тоді чиновники запевняли, що роботи триватимуть вісім місяців. Втім, кінцеву дату закінчення робіт постійно переносили через проблеми з будівництвом колектора на вулиці Стуса.

Зараз вже точно відомо, що спочатку трамвай курсуватиме за маршрутом пл. Соборна – кінотеатр ім. Довженка. До своєї кінцевої – «Санта-Барбари» – трамваї доїжджатимуть уже з 2017 року. У планах «Львівавтодору» є відкриття ще однієї лінії – із «Санта-Барбари» до вокзалу.

Загалом на Сихів курсуватимуть 13 трамваїв. До кінця листопада запустять 9 трамваїв, 7 з яких – нові від «Електрону». У грудні, коли колії прокладуть до зупинки «Санта-Барбара», до цих дев’яти додадуть ще кілька відреставрованих трамваїв «Tatra».

Орієнтовний інтервал руху між трамваями становитиме 5-6 хв. Графік руху – 06.30 – 22.30 год. «Львівелектротранс» також розгляне можливість продовження графіку роботи трамвайного маршруту до 22–23 години.


Автор: Ганна Шуляк
Поширити: