Петро Порошенко на Львівщині: як це було
Робочий візит Президента до Львівської області був насичений подіями
2016-11-04 10:18:00

Вчора, 3 листопада, на Львівщину завітав Президент України Петро Порошенко. 
Перш за все очільник держави побував на XVI Міжнародному економічному форумі «Львівщина – фабрика Європи». В своїй промові президент зазначив, що Львівщина стає лідером з прямих іноземних інвестицій.

Порошенко на Міжнародному економічному форумі
Далі Президент взяв участь у відкритті заводу ТОВ «Бадер Україна» та запуску виробництва. Глава держави поспілкувався з виробниками та назвав відкриття цього підприємства «яскравим символом відродження України». 
На підприємстві будуть виготовляти шкіряні чохли для автомобілів марки BMW та Audi. Таким чином тепер є робочі місця для 1500 робітників з середньомісячною заробітною платою понад сім тисяч гривень.  Це вже другий подібний завод компанії «Бадер Україна» в нашій області – одного з провідних світових виробників автомобільної шкіри преміум-сегменту. Перший розпочав успішно працювати в місті Городку десять років тому.

Президент на відкритті заводу "Бадер Україна"
Також в рамках візиту Петро Порошенко  відвідав Колодницьке газове родовище у Стрийському районі Львівської області, де взяв участь у відкритті родовища і дав старт видобутку газу, запаливши символічний факел. У своєму виступі гарант держави наголосив на великому значенні енергетичної незалежності держави.

Президент на відкритті Колодицького газового родовища

 


Автор: Ганна Шуляк
Поширити: