У Львові відкривають вже другу «Дитячу планету»
На відкритті дитячого розважального закладу виступить DZIDZIO
2016-11-04 15:30:00

В наступну п’ятницю, 11 листопада, маленьких львів’ян та їхніх батьків запрошують на відкриття великого дитячого парку «Дитяча планета» (вулиця Газова, 30). Таким чином у Львові з’явиться ще один парк для активного і веселого відпочинку дітей.

Офіційне відкриття призначено на 14:00 (11 листопада).

Відкриття "Дитяча планета"

Для перших 100 відвідувачів організатори підготували солодкі призи, а також активний відпочинок на території парку: батутна арена, поролонова яма, дитячий скеледром, повітряні гармати, тарзанка, лабіринти, ролердром та багато іншого. О 18:00 розпочнеться запальне шоу від DZIDZIO. Квитки для дорослих та дітей (вартість 200 грн.) можна придбати у діючому парку Дитяча Планета за адресою вул. Стрийська, 202, або ж онлайн на .

12 та 13 листопада організатори також подарують відвідувачам безліч розваг для дітей та дорослих: спеціальне шоу аніматорів, майстер-класи, конкурси, концертна програма, танці, мильні бульбашки, міми, караоке, торт і безліч солодких подарунків. В ці дні вхід для дітей коштуватиме 150 гривень, а для дорослих та дітей віком до півтора року – вільний.

 


Автор: Ганна Шуляк
Поширити: