Для львівських школярів викладатимуть уроки з гуманної освіти
Експериментальний курс буде направлений на формування у дітей відповідального ставлення до тварин і розуміння того, що тварини це живі істоти, а не іграшки.
2016-11-07 18:15:00

Навчально-методичний центр Львову, компанія «Кормотех», ГО «Академія Гуманної освіти» та ЛКП «Лев» організували проект, що буде направлений на формування високого рівня культури ставлення до тварин, розвиток почуття поваги, любові, співчуття, практичного розуміння відповідальності та зменшення кількості безпритульних чотирилапих.

Відтак у 16 школах Львову вже в цьому році семикласники будуть проходити уроки з гуманної освіти. Експериментальний курс отримав назву «Маленький принц. Львів, що любить тварин».

НМЦО Львову та ГО «Академія Гуманної освіти» вже розробили та презентували освітньо-просвітницькі матеріали для вчителів і учнів.

Також львівське комунальне підприємство «Лев», в свою чергу, запрошує дітей на своє підприємство, аби наглядніше висвітлювати тему безпритульних тварин та їх адаптації.

У разі успішної реалізації проекту вже в травні-червні 2017 його планується реалізувати в усіх 138 школах Львова, на уроках узагальнення матеріалу курсу «Біологія» у 7 класах та під час шкільної практики.


Автор: Ганна Шуляк
Поширити: