Сьогодні в ЛОДА визначили три ділянки для сміттєпереробного комплексу
Ділянки знайдені в Яворівському, Дрогобицькому та Миколаївському районах.
2016-11-10 12:12:00

10 листопада очільник Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка заявив, що на території області знайдено земельні ділянки, де потенційно буде розміщуватися сміттєпереробний комплекс.

А саме:

  • Земельна ділянка у Яворівському районі (12,8 га на території де порушені гірничо-хімічною промисловістю землі). Виготовлена технічна документація землеустрою і паспорт об’єкту.
  • Земельна ділянка у Миколаївському районі, місто Новий Розділ (15 га на території, де порушені гірничо-хімічною промисловістю землі). Розроблено детальний план території.
  • Земельна ділянка поблизу села Брониця Дрогобицького району (3 га на території поруч із існуючим сміттєзвалищем). Прийнято рішення селищної ради про виділення земельної ділянки, опубліковано заяву про наміри.

Також вже підготовлено відповідну документацію для оголошення конкурсу на визначення інвестора для будівництва сміттєпереробного комплексу, одна з умов якого буде представлення готового проекту заводу. Конкурс на будівництво заводу мають намір оголосити до 10 грудня.


Автор: Ганна Шуляк
Поширити: