Сніг і Львів: знеструмлені села та засніжені дороги
Внаслідок негоди було знеструмлено близько 150 населених пунктів, а на дорогах спостерігався "транспортний колапс".
2016-11-14 10:39:00

В суботу на територію Львівщини увірвався циклон з Італії, що приніс з собою справжню зиму. Менш ніж за добу у Львові випала майже місячна норма опадів. Рясний снігопад супроводжувався хуртовинами та поривами вітру до 14 м/с.

сніг у Львові

Вчора на магістралях Львову було ускладнено рух транспорту. Активно працювала техніка, що розчищала сніг (понад 120 одиниць). На деякий час довелося перекрити дороги.

Через засніженість багато автівок застрягали в снігових заметах, на допомогу їм прийшли рятувальники. Зокрема, для надання допомоги населенню залучалось 23 одиниці спецтехніки та 60 рятувальників.

Рятувальники на дорогах Львову

Також через пориви сильного вітру було пошкоджено 37 ліній електропередач. За повідомленням ПАТ «Львівобленерго» повністю без електропостачання залишилось 109 населених пунктів, 40 – частково. Вчора на протязі дня світло з’явилося у 76 населених пунктах. Подальші роботи щодо ліквідації пошкоджень будуть проводитися сьогодні.

Пошкодження електромереж на Львівщині

Дещо складна ситуація з громадським транспортом. Вчора він курсував рідко і сьогодні вранці також спостерігаються проблеми. Сотні львів’ян не можуть потрапити на роботу через відсутність маршруток. На зупинках утворилися величезні черги. Зокрема така ситуація спостерігається на вулиці Тракт-Глинянський, Сихові та Рясному.

Черги на маршрутки у Львові

Зранку до прибирання вулиць міста залучено 99 одиниць снігоприбиральної техніки. На найближчі два дні опади не передбачаються. Далі за прогнозами синоптиків очікується потепління.


Автор: Ганна Шуляк
Поширити: