Суд зобов’язав львівську владу закрити Грибовицьке сміттєзвалище
Про це повідомили в прес-службі прокуратури Львівської області.
2016-11-14 15:32:00

10 листопада Львівський окружний адміністративний суд задовольнив вимоги прокуратури щодо закриття полігону побутових відходів поблизу с. Великі Грибовичі.

Ще в липні прокуратура львівської області подала позовну заяву до міського голови та виконавчого комітету Львівської міської ради про визнання протиправною бездіяльності щодо ситуації з Грибовицьким сміттєзвалищем.

Підставами для звернення прокурора до суду слугувало тривале не вирішення відповідачами проблеми, пов’язаної із незаконним вивезенням та захороненням твердих побутових відході на полігоні поблизу с. Великі Грибовичі, невжиттям належних заходів щодо пошуку і відведення належними розпорядниками земельних ділянок, які можуть бути придатні для розміщення нового полігону для прийняття, переробки та захороненням ТВП, а також будівництва спеціалізованого заводу з їх переробки.

Так як позов задоволено, то виконавчий комітет Львівської міської ради повинен невідкладно вжити заходів до припинення вивезення ЛКП «Збиранка» відходів на Грибовицьке сміттєзвалище та припинення його подальшої експлуатації.

Водночас, цим же судом прокуратурі відмовлено у визнанні протиправною бездіяльності щодо незакриття Львівського міського полігону твердих побутових відходів, проведення його рекультивації та вибору земельної ділянки для створення нового полігону та будівництва на ній сміттєпереробного заводу тощо.

З огляду на це, після отримання повного тексту постанови прокуратурою, за наявності підстав, буде прийнято рішення щодо її оскарження.


Автор: Ганна Шуляк
Поширити: