У Львові набирає популярності флешмоб «Підвези ближнього»
Львів'яни допомагають один одному дістатися до роботи чи навчання комфортно.
2016-11-16 16:11:00

В зв’язку з поганим прибиранням доріг міста, останні дні у Львові спостерігався транспортний «колапс», на маршрути не виходила частина громадського транспорту і людям доводилося йти на роботу пішки.

Черги на маршрутки

В зв’язку з цим львівські активісти організували корисний флешмоб під назвою «Підвези ближнього». Основною метою даної акції є допомогти жетелям міста вчасно та комфортно діставатися в потрібні точки міста. Учасники акції пропонують людям на зупинках підвезти їх, але часто львів’яни відмовляються від запропонованої допомоги. Серед причин: ефект несподіванки, а також думка, що це таксі й доведеться дорого заплатити за такі послуги. Також люди бояться сідати в чужі авто.

Тих хто ж активно користується пропозицією теж немало, вже більше 1000 людей скористалися пропозицією.

Загалом у Львові вже понад рік діє ініціатива «Підвезу», яка має на меті допомогти місцевій транспортній системі розвозити людей на роботу. Як мінімум – уранці в час пік. Водії з власними авто, а також потенційні пасажири можуть зареєструватися на та домовлятися між собою. Рекомендована вартість підвезення – 8 гривень – тобто подвійна ціна проїзду в маршрутці. Однак, водії та пасажири мають можливість узгоджувати розмір оплати особисто.

"Підвезу"


Автор: Ганна Шуляк
Поширити: