Забери друга додому: ЛКП «Лев» шукає господарів для чудових песиків
Також можна стати волонтером притулку для тварин і у вільний час вигулювати собак.
2016-11-16 09:55:45

На сторінці львівського комунального підприємства «Лев» з’явилася інформація, що завдяки поширенню інформації в ЗМІ на минулому тижні 5 собак забрали з притулку. Що є дуже чудовою новиною.

Наразі публікуємо чергову підбірку песиків які шукають домівку та нових господарів.

Стева. Молоденька і дуже красива мисливиця. Активна, може бути як охоронцем так і другом та компаньйоном. А її окрас важко не помітити та не полюбити.

Стева

Ірена. Молоденька, активна, дружелюбна. Метис стаффорширського тер'єра. Ірена зачарує вас одразу своїми великими проникливими очима і стане чудовим другом та охоронцем.

Ірена

Джейкоб. Молодий активний метис вівчарки. Слухняний, добрий, піддається навчанню. Любить людей та горнеться до них. Джейкоба знайшли на вулиці, але він вірить людям і хоче знайти свою віддану сім’ю.

Джейкоб

Артемон. Молоденький зворушливий красень. Зараз він трішки лякливий і сумує через втрату господаря. Потрапив до ЛКП «Лев» у поганому стані. Але вже освоївся і навіть пройшов грумінг-процедури. Шукає найвірнішого друга.

Артемон

Джуля. Молода та активна, метис німецької вівчарки. Піддається навчанню та дуже контактна. Ідеальний друг та охоронець.

Джуля

Діксі. Зворушливий кудлатий красень. Розумний та виважений пес. Вірний друг та охоронець, що буде любити і цінувати свою нову родину.

Діксі

Забрати нового члена родини можна за адресою вулиця Промислова, 56. ЛКП «Лев» працює без вихідних з 08:00 до 20:00. Телефони 252-30-41, (068) 5354545

Автор: Ганна Шуляк
Поширити: