У грудні для львівських школярів влаштують «Годину коду»
Для учнів львівських шкіл проведуть уроки з програмування для того щоб показати, що інформатика може бути цікавою.
2016-11-22 10:36:00

За ініціативою директора Lviv IT School Анни Косарєвої та за підтримки Львівської міської ради і Міністерства освіти, в період з 5 по 11 грудня у всіх львівських школах відбудеться проект «Година коду», що направлений на популяризацію інформатики та програмування.

Цю навчальну ініціативу українські спеціалісти запозичили у США. Щоб популяризувати програмування та написання коду серед школярів, фахівці створили спеціальну платформу для розробки сучасних навчальних програм з інформатики. За час існування ініціативи, таке навчання пройшло понад 200 млн. учнів по всьому світу.

Перша українська година програмування у школах відбулась три року тому саме у Львові. Тоді участь в програмі взяло близько 30 учнів старших класів.

Протягом тижня у грудні сучасні уроки з програмування відбудуться у кожній львівській школі. Після заняття усі школярі, які долучилися, отримають сертифікат міжнародного зразка. Також до учнів завітають 300 відомих експертів галузі ІТ (програмісти, тестувальники, девелопери, дизайнери), щоб безпосередньо поділитись своїм досвідом роботи в ІТ.

На даний момент  Lviv IT School займається підготовкою вчителів інформатики до проведення уроків у новому форматі. 


Автор: Ганна Шуляк
Поширити: