У Львові організатори акції «Подаруй дитині свято» шукають помічників
Кожен бажаючий може долучитися до благодійності та стати помічником Святого Миколая.
2016-11-22 17:02:00

Громадська організація  «Львівський молодіжний клуб»,  ГО «Центр громадської дії», ГО «Мистецьке об'єднання Текстура», Львівський обласний молодіжний центр та Молодіжний театр «Мельпомена» організовують у Львові благодійну акцію під назвою «Подаруй дитині свято». Цього року захід проходитеме вп’яте.

На даний момент волонтери зібрали листи від дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей та дітей, що змушені були покинути територію Сходу країни та Криму. Діти в листах вказували свої мрії та побажання, саме те, що просять у Святого Миколая. Для когось це банка меду чи квиток в кіно, а хтось з малят мріє про закінчення війни і повернення додому.

Долучитися до доброї справи та стати помічником Святого Миколая дуже просто. Потрібно:

  1.  Перейти за на сторінку акції у соціальній мережі Фейсбук.
  2. В альбомі з листами обрати той лист, що сподобався та Ви зможете виконати побажання саме цієї дитини (під фотографією листа мають бути відсутні коментарі).
  3. В період з 8 по 15 грудня 2016 року з 10:00 до 19:00 принести подарунок у «Офіс Святого Миколая» (Львівський обласний молодіжний центр, вул. Винниченка, 12).

Також за бажанням можна приносити книжки, канцтовари, іграшки та солодощі.

Якщо у Вас виникнуть запитання, можете зателефонувати за номером 067-58-33-006 (Мар’яна Павловська – координатор благодійної акції).


Автор: Ганна Шуляк
Поширити: