У суботу львів’яни зможуть пройти безкоштовну перевірку на ВІЛ
Перевірте свій ВІЛ-статус.
2016-11-22 13:40:00

26 листопада в рамках всеукраїнської акції «Не вір словам – зроби тест на ВІЛ», що приурочена до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом (1 грудня), у Львові всі бажаючі зможуть пройти анонімне безкоштовне тестування на ВІЛ, сифіліс, гепатити В і С та отримати необхідні консультації.

Пройти безкоштовне тестування та отримати консультацію можна буде з 12:00 до 18:00 у гіпермаркетах «Ашан» (вул. Стрийська, 30 та вул. Володимира Великого, 58).

Дана акція проходить в Україні щороку. На її меті є ознайомлення українців із масштабами проблеми й важливістю відповідальної поведінки. У 2015-му році у аналогічному тестуванні взяли участь понад 600 львів’ян.

Наша країна являється лідером у Європі за масштабами поширення ВІЛ-інфекції. За оцінками експертів UNAIDS, в Україні з ВІЛ-інфекцією живе близько 290 тисяч осіб. І тільки кожен другий знає про свій діагноз.

Саме поінформованість, здоровий спосіб життя та дотримання низки простих мір безпеки є надійним методом профілактики інфікування ВІЛ серед населення, особливо в молодіжному середовищі. Такі заходи значно скорочують кількість нових випадків інфікування.

 


Автор: Ганна Шуляк
Поширити: