Львівське сміття на Тернопільщині: громадськість обурена
Влада Тернополя та жителі області шоковані подібною ситуацією та будуть подавати позови до суду.
2016-11-24 14:15:00

В ніч з 21 на 22 листопада невідомі сміттєвози вивантажили біля Малашівецького сміттєзвалища, що в Тернопільській області, дві величезні купи львівського сміття. Вантажівки заїхали на сміттєзвалище зі сторони села Малашівці та не доїжджаючи до самого сміттєзвалища, скинули непоріб на дорозі біля кар’єру. Охорона, яка контролює сміттєзвалище, не змогла затримати злочинців. У купах відходів є безліч чеків з львівських магазинів та супермаркетів, лікарняні документи, пакети з «Нової пошти» з львівськими адресами. Тобто факт вивезення саме львівського сміття підтверджений на 100 %. Також сміття сортоване, відсутнє скло та метал.

Сміття були викинуте поза полігоном, на територію, яка не призначена для цього, де не проводиться рекультивація.

Міська влада Тернополя звернулася до правоохоронців з вимогою відкрити кримінальне провадження відповідно до статті 239 Кримінального кодексу України «Забруднення або псування земель» та буде подавати позов, щоб львівська влада забрала відходи з полігону на Тернопільщині.

Місцеві жителі Тернопільської області і самих Малашівців обурені і вважають, що Андрій Садовий має бути притягнутий до відповідальності, так як він підписує документи на вивезення відходів з міста Львова.

На даний момент на полігоні посили охорону для недопущення повтору подібних випадків.


Автор: Ганна Шуляк
Поширити: