Проект «Такі різні-такі рівні»: благодійність заради добрих справ
У Львові проходить благодійна акція з продажу картин, що намалювали люди з обмеженими можливостями.
2016-11-24 15:45:00

Громадська організація «Розвиток громади» вже вдруге організувала чудовий благодійний проект під назвою «Такі різні — такі рівні», в рамках якого реалізовуються картини, що були написані людьми, які через проблеми зі здоров‘ям знаходяться в інвалідних візках. Гроші, зібрані в результаті продажів використовуються для оплати встановлення пандусів в громадських місцях, адже люди з обмеженими можливостями також прагнуть безперешкодно дістатися до лікарні чи театру.

Усі намальовані твори наповнені теплом та світлом, авторами є люди, що не опускають рук та вірять в добро. Тому придбавши твір живопису Ви також долучитеся до хорошої справи та заберете з собою частинку світла у вигляді картини.

Такі різні-такі рівні

На даний момент переглянути та придбати картини можна у чотирьох локаціях Львова:

  1. Гарнізонний храм Петра і Павла (вул. Театральна, 11);
  2. "Далар" - ресторан грузинської кухні (пл. Ст. Яворського, 1);
  3. "Леополіс" - готель (вул. Театральна, 16);
  4. "Мафія" - сімейний ресторан (пр. Шевченка,7, пл. Ринок, 39).

Також зображення картин можна побачити на ГО «Розвиток Громади» в соціальній мережі Фейсбук, а деталі благодійної акції дізнатися за телефоном 067-310-77-87.

КартинаПодібний продаж таких картин вже проводився навесні цього року. На виручені кошти, а саме – 16 тис гривень, встановили пандуси у школі №72 (м. Львів), дитячому поліклінічному відділенні 4-ї комунальної міської поліклініки, дитячому поліклінічному відділенні №1, театрі імені Марії Заньковецької, дитячій поліклініці (м. Стрий), спорткомплексі «Старт» (м. Новояворівськ).


Автор: Ганна Шуляк
Поширити: